Hellfrost: frost giants

Tsitadelli müüride all

Ennem kui Aslovist jõuti ära minna pakkusid seiklejatega liitumist veel 2 tegelast. 1 linnas elav Engro preili ja üks telklast tulnud elf, kes varem tegeles ühe üliku personaalse ihukaitsjana, kuid peale tema surma on jäänud töötuks.

Retk tsitadelli kulges rahulikult. Ilm püsis rahulik ja telgis sai muretult ööbitud. Tsitadelli kohta Engro ja Kirous teadsid rääkida, et tegemist on reliikviate kaitse kohaga. 4. päeva õhtuks hakati jõudma Tsitadelli juurde kohale, kui üllatuseks nähti, et üks orkide hõim on parasjagu üritamas Tsitadelli vallutada.

Tsitadelli müüride ees oli käputäis väiksemaid goblineid vibudega, sama palju orke, kes ohjasid kahte hiiglaslikku ogret ning lisaks veel 2 orki, kes tagusid sõjatrummi. Ogred tegelesid parasjagu oma nuiadega trummi-rütmi saatel värava lõhkumisega, kui seiklejad otsustasid sekkuda.

Orkid võideti, kuna müüridelt lasti pidevalt vibudega ning lisaks tegid ka seiklejad lahingus silmapaistvat tööd. Eriti effektne tundus Ailuri esimene tabav loiuts, mis süttis oma kolmandiku ründuritest hetkeks sinileegiga. Ailuril õnnestus ka ühe orki käest väga valus löök sisse saada, mis vajas kohest ravi.

Comments

Jux

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.