Kaaren

Kaaren Tuisuhüüd -Human (saxa)- 27; Player: Heiti

Description:

Attributes: Ag d6, Sm d8, sp d6, str d6, vig d4

Skills: Fighting d6, Shooting d6, Knowledge (folklore) d8+1, (history) d8+1, investigation d4, survival d6, healing d6

Charisma: 1, Pace 6 (-1), Parry 5, Toughness 4 (+1)

Hindrences: Big mouth, Stubborn, Curious (major)

Edges: Arcane background (skald)

Spells: Detect/conceal, heal, voice on the wind

Gear: Hide armor (1), bow, arrows(20), quiver, backpack, bedroll, waterskin, flint n steel, knife, flute, rations 1week, healers bag,.

Bio:

Kaaren ei ole alati olnud nimi millega teda hüütakse, Tuisuhüüd on samuti pigem mälestav hüüdnimi kui päris perenimi. Sõnadel on suur vägi. Seda õppis Kaaren juba noores eas, kui pahategu üles tunnistades paar mahlakat pisiasja välja jättis ja seeläbi vältis kõige halvemat. Esimene tõeline õppetund tuli aga hiljem.
Lugusid oli talle alati meeldinud kuulata, aga siis kui ta hakkas oma kõrvus kuulma kuulsa skaldi Ronk Hallaöö sosinaid, mõistis ta oma tõelist kutsumust.
Kaarna isa oli kütt ja õpetas talle kõik, mida ta teab- mis ei ole sugugi vähe, hakkama saab ta nii looduses kui linnas.
Kaarna ema oli ravitseja, üks vähestest lähiümbruses, see tähendas talle aga palju hädalisi.
Tava kohaselt ei saanud raskelt haigelt abi eest midagi küsida, nii aitas Kaarna ema mitmeid kas viimasele rännakule või tagasi koduteele vaid hea sõna ja tänuvõla vastu. Paljud neist oskasid oma põdemiste kõrvalt rääkida lugusid, mida Kaaren nendega vahetas. Esimene päris vägi, mida ta õppis oligi tuulde rääkimine. Nõnda sai ta suhelda kõigi lähikonna sõpradega, Eriti nondega, kellele sõnade vägi võõras polnud. Korduvalt sai ta ka tunda närtsimise valusat torget, kui vägi temas ei olnud õigesti häälestatud. Vahest läks mitu päeva enne kui ta suutis uuesti julguse kokku võtta. See oli kui piitsahoop ta vaimule.

Oma laulud õppis ta üles kasvades. Suheldes oma sõpradega, kuulates tarkade meeste sõnu. Ravitsedes haigeid ning kuulates ema laule. Jahti pidades ning elades looduses. Kõik see on saanud osaks temast ning seeläbi oskab ta nende kogemuste väge ära kasutada. Enam ei pea olema tegu hirvega, helisev laul tema hinges juhatab kätte ka härjapõlvlase või metshaldja. Nii ka ravimise ja suhtlemisega. Kokkuvõtvalt, Kaaren õppis skald olemise kunsti ning kuna tema põhimõtted ei lubanud tal ilma eepilise saagata naist võtta ja koha peale elama jääda, hakkas ta reisima ning otsima seda õiget sündmust, mida jäädvustada.Seni on tema tegemised olnud vähetähtsad ning kuigi kuulus ta ei ole ei kangelase ega skaldina. Reisides külast külla on ta olnud rohkem meelelahutaja kui elupäästja. Sel kevadel kohtus ta mitme huvitava ja paljulubava seiklejaga.Ühe käega osav sõdalane lõunast, salapärase võluväega taigahaldjas põhjast ja ennastkaotav teede naispaladiin kellel pole kodu ega puhkust. Seni on nende koostööl kaitstud kaubakaravan kellel valvuritest puudust ja Nara linnas paljastatud vandenõu, mis maksis sealsele ülikule tema positsiooni ja tõstis populaarse rahvasaadiku võimule. On saadud nii sõpru kui vaenlasi ja kuigi vähe- on nende tegudest kuuldused levinud õigetes ringkondades ohtralt. Hiljuti leidsid nad huvipakkuva kaardi põhja, kus ootamas kummituslik kindlus Hall Kants, vms.Kaaren maalib juba vaimusilmas kangelaslikke hetki sõnadesse.

Kaaren

Hellfrost: frost giants Jux