Bron

Bron ap-Serin Race: Anari human Age: 39; Player: Lehor

Description:

Attributes: Agility d8, Smarts d6, Spirit d6, Strength d6, Vigor d6.

Skills: Lockpicking, Riding, Shooting, Swimming, Notice, Streetwise d4, Fighting d10, Survival d6, Intimidation d6

Pace 6, Parry 7, Toughness 5 (+1 AC), Charisma 0

Hindrances:
- Major hindrance: one arm (-4 to tasks with two arms)

Edges:
- Trademark weapon (bastard sword +1 fighting)
- Snow walker
- Danger sense (-2) – Anytime he’s about to be the victim of a nasty surprise, he gets a Notice roll at –2 just before the attack or event occurs
- Hard to kill (no wound penalties)

Gear: 100 skilts
- Longsword STR + d8
- Leather suit 1. covers torso, arms and legs.
- Furs (
1 vs cold)
- 1 suitsetatud seakülg
- 1 leib

Bio:

Ühe käe ja kulunud välimusega sõdalane Bron ap-Serin ilmus väikeses Põhja külas välja kaks talve tagasi. Tal polnud kaasas suurt midagi peale pika mõõga. Enda kohta ta pole nende kahe aasta jooksul kellelegi palju öelnud, peale selle, et tuleb kaugelt lõunast ega kavatse sinna enam kunagi tagasi minna. Tema varasemast elust ei oska keegi midagi arvata. Bron ja Serin on mõlemad nii tavalised Anari nimed, et neist ei saa midagi järeldada.

Hoolimata oma ühest käest ja paljude põhiteadmiste puudumisest õppis Bron Põhja sulase elu kiiresti ning sai tänu jõule ja silmapaistvale osavusele kõigi oma ülesannetega hästi hakkama. Lumel kõndimise ja teised ellujäämisoskused õppis ta esimesel talvel oma peremehelt, kellel olid lumistel väljadel liikumise ja talvel jahilkäimisega aastatepikkused kogemused. Peremees oli temaga üldiselt rahul, kuigi ütles, et sulasel võiks rohkem elurõõmu ja pealehakkamist olla. Bron tegi ära kõik mis kästi, kuid mitte karvavõrdki rohkem ja põllumehe annet tal ei ole.

Broni teine sõber külas oli kohalik kõrtsmik, kuna Bron veetis suure osa oma vabast ajast kõrtsitoas; jõi mõõdukalt ja aitas koguni lärmajaid taltsutada. Nii puuduv käsi kui võitlusoskus näitavad, et Bron on sõda näinud, kus see aga oli, sellest ei räägi ta ka purjus peaga midagi. Ümberkaudsed talumehed ja läbisõitjad õppisid kiiresti, et kakluses neist temale vastast ei ole. Broni esimesel talvel oli kõrtsis suur löömine, kus ta sai kohe alguses noaga külge, kuid sellest hoolimata pidid kaheksa tugevat talumeest talle lõpuks alla vanduma. Rohkem keegi temaga tüli norinud ei ole, kuid ka sõpru ta enesele külast ei leidnud.

Kuigi Bron hoiab tavaliselt omaette, on siiski näha, et ta on millalgi elanud teistsugust elu. Ta oskab lugeda ja kirjutada, mis on Rassilonis ebatavaline ja vahel väga harva jääb mulje, et ta on harjunud käske pigem andma kui saama. Peremeest eriti ei üllatanud, kui kuulis, et Bron kavatseb ära minna.

Nara linnas toimus Broniga mingi muutus. See pealehakkamine, mida peremees näha soovis, on tal kas tekkinud või tagasi tulnud. Samuti on Bronil tekkinud märkimisväärne huvi kulla vastu.

Oma kaaslastele pole Bron endast veel rohkem rääkinud kui kunagi külaelanikele, kuigi hindab kõrgelt nende võitlemisoskust. Frostborn ja taigahaldjad pole tema jaoks ebatavalisemad kui muud Põhja imed – tema vaatepunktist sellised olendid peavadki niisugustel maadel elama. Pigem on Bron ettevaatlik Kaarna suhtes, kuna tolle juuresolekul öeldud hooletu sõna võib kohe kogu ilmale teada olla.

Siiani rännates võib tähele panna, et Bron väldib suhtlemist lõunast tulnud inimestega üldse ja aadlikega eriti. Nende juuresolekul on ta tavaliselt täiesti vait, püsib tagaplaanil ja varjab oma nägu kapuutsiga.

Bron

Hellfrost: frost giants Jux