Hellfrost: frost giants

Teekond Nara linna

Esimene sessioon

Kohtuti väikeses külas, kui üks Engro kaupmees Rodgar külalistemajja astus ja soovis karavani saatjateks inimesi, lubades maksta 75 kulda igale ühele. Teekond viib Nara linna ja on orienteerituna 5 päeva pikk.

Hommikul asuti teele ning esimene öö veedeti kaubatee äärses hütis, mida roadwardenid rajanud on. Öösel vahti pidades tekitas väikest ärevust üks uitav hunt

Teine sessioon

Teekond jätkus Nara poole. Ilm kisus üha viletsamaks ja juba enne pimedat oldi sunnitud peatuma järgmise hüti juures. See hütt oli korrastamata ja tundus mahajäätud olevat. Öösel majas sees vahti pidades, kui torm õues ulgus, tulid aga kooljad tüli tekitama. Võideldi ühe kummituse ja 3 skeletiga.

Kolmas sessioon

Pärast kaklust mindi uuesti tukkuma ja hommikul lubas ilm uuesti teele asuda. See võimaldas õhtuhämaruses pärale jõuda. Mindi läbi äärelinna, kesklinna ja seati end Kuldse kannu kõrtsu sisse. Baarman suudeti pehmeks rääkida, et Ailur kah öömaja saaks, kui ta oma toas püsib ja põrandal magab. Tol õhtul äratas tähelepanu pikajuukseline Valbjörn ja peenel rõivastatud Gunnar, kes ühes lauas juttu ajasid. Viimane tegi ränduritele ka õlu välja.

Rodgar ööbis kauplejate kildis ja lubas tasuda karavani saatmise eest järgmise päeva õhtul, Kuldse kannu kõrtsis.

Järgmisel päeval tutvusid mängijad Nara linnaga. Nad nägid kena ja puhast kesklinna ning vaesusest räämas äärelinna. Lisaks uurit Nara linna poliitilist tausta ja päeva tähelepanuväärsemaks sündmuseks oli raekoja platsil Valbjörni etendus, kus ta näitas rahvale taltsustatud goblinit trikke tegemas.

Õhtul kokkulepitud ajaks Rodgar kõrtsi ei tulnud. Väikese hilinemisega tuli üks karavani saatnud Iron Guildi liige, pani nende tasu laua peale ja kõndis minema. Tasuks oli Rodgardilt kiri, kus ta seletas, et on sunnitud ikka vähem maksta, et kasumisse jääda – 75 kulda kamba peale + kauplejate koja pitseriga kiri, mis peaks olema teene Nara linna tähtsamalt isikult Count Froechilt. Vähekese aja pärast soovis nende lauas istet võtta üks mees – Baldur.

Comments

Jux

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.